VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej

Strona główna

Szanowni Państwo,

prof. dr hab. med. Wanda Horst-Sikorska Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w VII Zjeździe Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 3-5 września 2009 r.
Już po raz drugi Poznań został wybrany gospodarzem Zjazdu Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej. Mam nadzieję, że będzie to ważne, owocne i udane spotkanie lekarzy rodzinnych. Komitet Naukowy i Organizacyjny pragnie, aby obrady VII Zjazdu przyczyniły się do podniesienia jakości świadczonych usług oraz ułatwienia pracy wszystkich lekarzy rodzinnych oraz osób pracujących w podstawowej opiece zdrowotnej. Przygotowujemy ciekawy i wszechstronny program naukowy, omawiający najbardziej aktualne problemy ze szczególnym uwzględnieniem praktycznego zastosowania obowiązujących standardów. Zaproszeni wybitni wykładowcy przedstawią osiągnięcia najnowszej wiedzy oraz wytyczne postępowania w zależności od podziału kompetencji. Mamy nadzieję, że zechcecie Państwo wziąć udział w licznych warsztatach umożliwiających praktyczne zastosowanie wiedzy, które będą organizowane podczas Zjazdu.
Dopełnieniem sesji naukowych i warsztatów będzie atrakcyjny program towarzyski. Mamy nadzieję, że dla środowiska lekarzy rodzinnych będzie to najważniejsze wydarzenie 2009 roku.

Do zobaczenia w Poznaniu

prof. dr hab. med. Wanda Horst-Sikorska
Z zespołem Katedry Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Copyright © 2009 Viamedica. Wszystkie prawa zastrzeżone